SEO optimalizace

Zaujměte vysoké pozice ve vyhledávání

Zvyšte váš organický dosah

SEO optimalizace

SEO optimalizace pomáhá webovým stránkám získávat lepší pozice ve výsledcích vyhledávání ve vyhledávačích. Stránky, které se ve vyhledávačích zobrazují vysoko, jsou považovány za důvěryhodné. Vytvoříme vám kvalitní obsah s relevantními klíčovými slovy, díky kterému oslovíte vaši cílovou skupinu a budete se organicky zobrazovat výše.

SEO zvyšuje viditelnost ve vysoce konkurenčním online prostředí, zlepšuje uživatelskou zkušenost a je dobře měřitelné. Navíc dobře provedené SEO snižuje náklady do placené reklamy a získáte konkurenční výhodu.

On-page a off-page SEO

SEO není pouze o klíčových slovech, SEO se rozděluje na on-page a off-page. On-page SEO zahrnuje technické a obsahové SEO. 

Technické SEO se zabývá rychlostí načítání stránek, mobilní optimalizací, strukturou URL adres, indexací webu, optimalizací obrázků, duplicitním obsahem, zabezpečením stránek atd. Obsahové SEO zahrnuje analýzu klíčových slov a na jejím základě vytvořený hodnotný obsah. 

Zatímco off-page SEO neboli linbuilding pomáhá zvyšovat pozici ve vyhledávání na základě externích odkazů na jiných webových stránkách. Odkazy ale nelze umístit na jakékoliv stránky, je potřeba, aby dané stránky byly relevantní pro vaše zaměření a vaši cílovou skupinu.

Proč je SEO optimalizace důležitá?

V současném vysoce konkurenčním prostředí je potřeba za pomocí relevantního obsahu zvyšovat organickou návštěvnost.

Zobrazení na předních místech ve vyhledávačích zvyšuje vaši důvěryhodnost a oslovíte tak mnohem více potenciálních zákazníků.

Co pro vás můžeme ještě udělat?

Copywriting

Upoutejte pozornost čtivým textem, který však má informační hodnotu. Tvoříme texty pro e-shopy, online magazíny, sociální sítě či webové stránky. Vytváříme kvalitní texty, které pomáhají prodávat a oslovovat nové zákazníky. Vnášíme do textů jednotu, zachováváme tonalitu značky a přizpůsobujeme je vašemu cílovému publiku.

Správa sociálních sítí

Prezentujte svou značku tam, kde jsou vaši zákazníci. Sociální sítě jsou perfektní platformou na oslovení nových zákazníků, budování povědomí o značce, zvýšení zapojení, získávání okamžité zpětné vazby a propagaci vašich produktů/služeb. Vytváříme atraktivní obsah, který sledující baví, upoutá jejich pozornost a přináší nové zákazníky.

Natáčení videí

Videa a fotografie jsou klíčové v nákupním procesu, vyvolávají emoce a zvyšují vaši důvěryhodnost. Získejte konkurenční výhodu vizuálně přitažlivým obsahem. Natáčíme a fotíme na Lumix GH5, Lumix GH5s a rovněž také na drony fpv a dji. Záběry z ptačí perspektivy přitahují pozornost a pomohou vám vyniknout nad konkurencí.

small_c_popup.png

Přečtěte si, jak jsme pomohli úspěšným značkám dosáhnout úspěchu.

Pojďme si popovídat