Správa sociálních sítí

Buďte svým zákazníkům blíž

Efektivní správa sociálních sítí

Kdo je váš zákazník?

Nejprve si společně definujeme vašeho zákazníka. Kolik je mu let, co dělá a  na jakých sítích se nachází? Dle toho určíme, na jaké sociální sítě se zaměřit a také jaký obsah na ně tvořit.

Obsah, který se sdílí na sociální sítě by měl vždy upoutat pozornost vašeho cílového publika. Vytváříme hodnotný obsah, který uživatele buď vzdělá, pobaví, nebo inspiruje.

Co vám to přinese?

Sociální sítě přinášejí platící zákazníky, jelikož zvyšují viditelnost a povědomí o značce, pomáhají budovat vztahy se zákazníky, umožňují získat okamžitou zpětnou vazbu a rychle reagovat na změny na trhu. Díky sociálním sítím lze rychle a efektivně oslovit cílové publikum a na rozdíl od tradičních forem reklamy jsou výsledky téměř okamžitě měřitelné.

Buďte tam, kde jsou vaši zákazníci

Jaké sociální sítě spravujeme?

Věnujeme se správě Instagramu, Facebooku, YouTube, TikToku a LinkedInu. Na základě toho, kdo je váš cílový zákazník a co je vaším cílem, zvolíme pro vás vhodné sociální sítě. Připravíme strategii a pustíme se do práce.

Jak postupujeme?

  1. Domluvíme si s vámi osobní/online schůzku.
  2. Definujeme si vaše cíle a kdo je váš zákazník.
  3. Zvolíme pro vás vhodné soc. sítě a připravíme strategii.
  4. Následně sestavíme content plán.
  5. Nabízíme i možnost natočení/nafocení obsahu na sítě.
  6. Upravíme fotky/videa, napíšeme texty a publikujeme příspěvky.
  7. Na měsíční bázi vyhodnocujeme výsledky a navrhujeme co případně zlepšit.

Organický dosah vs. placená reklama

Vytváříme vizuálně přitažlivé příspěvky, které jsou pro uživatele hodnotné, díky tomu se nám daří u našich klientů dosahovat vysokého organického dosahu (dosah, který je zdarma).

Pro dosažení co nejlepších výsledků je nejefektivnější využít i placenou reklamu a oslovit tak mnohem více potenciálních zákazníků.

Videoobsah

Většina uživatelů na soc. sítích chce konzumovat co nejvíce obsahu za co nejméně času, proto jsou tak populární videa. Při správě sociálních sítí se zaměřujeme na tvorbu videí, jelikož mají vysoký organický dosah a jsou vizuálně atraktivní. Natáčíme i s drony.

Fotografie

Zajišťujeme produktové, firemní a lifestyle focení. Dobře nafocené fotografie přitahují pozornost, zvyšují důvěryhodnost a jsou nezbytnou součástí marketingových kampaní.

Komu spravujeme sociální sítě?

Co pro vás můžeme ještě udělat?

Natáčení videí

Videa a fotografie jsou klíčové v nákupním procesu, vyvolávají emoce a zvyšují vaši důvěryhodnost. Získejte konkurenční výhodu vizuálně přitažlivým obsahem. Natáčíme a fotíme na Lumix GH5, Lumix GH5s a rovněž také na drony fpv a dji. Záběry z ptačí perspektivy přitahují pozornost a pomohou vám vyniknout nad konkurencí

Copywriting

Upoutejte pozornost čtivým textem, který však má informační hodnotu. Tvoříme texty pro e-shopy, online magazíny, sociální sítě či webové stránky. Vytváříme kvalitní texty, které pomáhají prodávat a oslovovat nové zákazníky. Vnášíme do textů jednotu, zachováváme tonalitu značky a přizpůsobujeme je vašemu cílovému publiku.

PPC reklama

PPC reklama je nákladově efektivní forma propagace, kterou lze zacílit na konkrétní publikum. Na základě kvalitní analýzy nastavujeme PPC reklamy. Provádíme A/B testování, reklamy neustále analyzujeme a pravidelně reportujeme na online/osobních schůzkách. Využíváme tyto reklamní systémy: Google Ads, Sklik a Meta Ads.

small_c_popup.png

Přečtěte si, jak jsme pomohli úspěšným značkám dosáhnout úspěchu.

Pojďme si popovídat