Natáčení videí

Videoobsah má pozitivní vliv na prodej

Oslovte nové klienty vizuálně atraktivním obsahem

Upoutejte pozornost, příběh prodává

Videa zvyšují konverze, pomáhají budovat silnou komunitu, zvyšují povědomí o značce  a mají pozitivní vliv na SEO. Google totiž miluje videoobsah. Velkým přínosem videí je, že sdělíte všechny důležité informace rychle a jasně. Mnoho firem stále video marketing nevyužívá, začněte s ním co nejdříve a získejte konkurenční výhodu.

Video je efektivní způsob, jak rychle zaujmout vaše cílové publikum. U videa uživatelé udrží pozornost mnohem déle než u pouhého textu nebo fotografie. Díky kvalitnímu video marketingu máte mnohem větší šanci přesvědčit své potenciální zákazníky o koupit vašeho produktu/služby. V nákupním procesu je totiž důležité vyvolat u zákazníků emoce, což se vám nejlépe podaří právě videoobsahem.

Natáčíme a fotíme s drony

Záběry z ptačí perspektivy přitahují pozornost a pomáhají firmám vyniknout ve stále konkurenčnějším prostředí. Prezentuje své produkty/služby či nemovitosti ve špičkové kvalitě. Dynamické záběry z výšky zvyšují atraktivitu obsahu a oslovují více zákazníků.

Natáčíme s dji a fvp drony a používáme GoPro kameru HERO12. Létáme do výšky až 120 metrů rychlostí až 150 km/h. Aktuálně máme nalítáno více než 2 000 hodin a vlastníme (open) licenci podkategorie A2.

S drony natáčíme především auta, motorky, resorty, sportovní události, náměstí a budovy. Natočíme však cokoliv v souladu s legislativou.

Střih a editace videí

U natáčení to však nekončí. Následně vám videa zeditujeme, sestříháme a případně i přidáme na vaše sociální sítě či webové stránky. Natáčíme promo videa, krátká videa do 30 sekund, Reels na Instagram, produktová videa, svatební videa či náborová videa.

Vizuálně atraktivní videa

Natáčíme a fotíme na Sony Alpha A7 III a rovněž také na drony fpv a dji. Záběry z ptačí perspektivy přitahují pozornost a pomohou vám vyniknout nad konkurencí.

Co pro vás můžeme ještě udělat?

Správa sociálních sítí

Prezentujte svou značku tam, kde jsou vaši zákazníci. Sociální sítě jsou perfektní platformou na oslovení nových zákazníků, budování povědomí o značce, zvýšení zapojení, získávání okamžité zpětné vazby a propagaci vašich produktů/služeb. Vytváříme atraktivní obsah, který sledující baví, upoutá jejich pozornost a přináší nové zákazníky.

Copywriting

Upoutejte pozornost čtivým textem, který však má informační hodnotu. Tvoříme texty pro e-shopy, online magazíny, sociální sítě či webové stránky. Vytváříme kvalitní texty, které pomáhají prodávat a oslovovat nové zákazníky. Vnášíme do textů jednotu, zachováváme tonalitu značky a přizpůsobujeme je vašemu cílovému publiku.

PPC reklama

PPC reklama je nákladově efektivní forma propagace, kterou lze zacílit na konkrétní publikum. Na základě kvalitní analýzy nastavujeme PPC reklamy. Provádíme A/B testování, reklamy neustále analyzujeme a pravidelně reportujeme na online/osobních schůzkách. Využíváme tyto reklamní systémy: Google Ads, Sklik a Meta Ads.

small_c_popup.png

Přečtěte si, jak jsme pomohli úspěšným značkám dosáhnout úspěchu.

Pojďme si popovídat