PPC reklama

Výkonnostní marketing, který přináší výsledky

Oslovte relevantní zákazníky a zvyšte váš zisk

PPC reklama je rychlá a efektivní

PPC reklama vám pomůže dosáhnout vašich obchodních cílů. Reklama s platbou za proklik je osvědčená, rychlá a účinná strategie k dosažení výsledků a navíc je velmi dobře měřitelná a lze ji okamžitě přizpůsobit aktuální situaci na trhu.

Jak už název vypovídá, „Pay per click“ reklama, je druh reklamy, kdy platíte pouze za proklik, nikoliv za její zobrazení. Reklama se zobrazuje na základě relevantních klíčových slov, které se určí z analýzy klíčových slov. Součástí reklamy jsou také vylučovací klíčová slova. Vždy praktikujeme A/B testování, spustíme více kampaní a sledujeme jejich výkon.

Proč využít PPC reklamu?

Oslovíte nové potenciální zákazníky a zvýšíte povědomí o své značce. PPC reklama je nákladově efektivní, máte kontrolu nad vaším rozpočtem, jelikož je vždy nastavena maximální možná útrata. PPC reklama je rychle spuštěná a platíte pouze za proklik na vaši reklamu.

Většina zákazníků neučiní nákup po první návštěvě vašich webových stránek. Proto je velmi efektivní remarketing, což je forma PPC reklamy, která se zobrazuje uživatelům, kteří dříve navštívili váš web anebo nějak jinak integrovali s vaší značkou.

Kde lze využít PPC reklamu?

Nastavujeme a spravujeme PPC reklamu na Google, Seznamu, YouTube, Facebooku, Instagramu a Pinterestu. Dle toho, kdo je vaše cílová skupina a kde se nejvíce vyskytuje zvolíme vhodnou platformu pro reklamu. Většinou to bývá kombinace více možností, vždy záleží na oboru vašeho podnikání.

Co pro vás můžeme ještě udělat?

Natáčení videí

Videa a fotografie jsou klíčové v nákupním procesu, vyvolávají emoce a zvyšují vaši důvěryhodnost. Získejte konkurenční výhodu vizuálně přitažlivým obsahem. Natáčíme a fotíme na Lumix GH5, Lumix GH5s a rovněž také na drony fpv a dji. Záběry z ptačí perspektivy přitahují pozornost a pomohou vám vyniknout nad konkurencí.

Správa sociálních sítí

Prezentujte svou značku tam, kde jsou vaši zákazníci. Sociální sítě jsou perfektní platformou na oslovení nových zákazníků, budování povědomí o značce, zvýšení zapojení, získávání okamžité zpětné vazby a propagaci vašich produktů/služeb. Vytváříme atraktivní obsah, který sledující baví, upoutá jejich pozornost a přináší nové zákazníky.

SEO optimalizace

Pomocí správně zvolených klíčových slov přivedeme na vaše webové stránky přirozenou organickou návštěvnost. Po důkladné SEO analýze navrhneme klíčová slova a zajistíme kvalitní linkbuilding. Našim cílem je, abyste ve vyhledávačích zaujímali ty nejvyšší pozice. Zajišťujeme kompletní SEO optimalizaci - on-page i off-page.

small_c_popup.png

Přečtěte si, jak jsme pomohli úspěšným značkám dosáhnout úspěchu.

Pojďme si popovídat