Služby

Buďte vidět a efektivně prodávejte

Správa sociálních sítí

Prezentujte svou značku tam, kde jsou vaši zákazníci. Sociální sítě jsou perfektní platformou na oslovení nových zákazníků, budování povědomí o značce, zvýšení zapojení, získávání okamžité zpětné vazby a propagaci vašich produktů/služeb. Vytváříme atraktivní obsah, který sledující baví, upoutá jejich pozornost a přináší nové zákazníky.

Natáčení videí

Videa a fotografie jsou klíčové v nákupním procesu, vyvolávají emoce a zvyšují vaši důvěryhodnost. Získejte konkurenční výhodu vizuálně přitažlivým obsahem. Natáčíme a fotíme na Lumix GH5, Lumix GH5s a rovněž také na drony fpv a dji. Záběry z ptačí perspektivy přitahují pozornost a pomohou vám vyniknout nad konkurencí.

Copywriting

Upoutejte pozornost čtivým textem, který však má informační hodnotu. Tvoříme texty pro e-shopy, online magazíny, sociální sítě či webové stránky. Vytváříme kvalitní texty, které pomáhají prodávat a oslovovat nové zákazníky. Vnášíme do textů jednotu, zachováváme tonalitu značky a přizpůsobujeme je vašemu cílovému publiku.

SEO optimalizace

Pomocí správně zvolených klíčových slov přivedeme na vaše webové stránky přirozenou organickou návštěvnost. Po důkladné SEO analýze navrhneme klíčová slova a zajistíme kvalitní linkbuilding. Našim cílem je, abyste ve vyhledávačích zaujímali ty nejvyšší pozice.

PPC reklama

PPC reklama je nákladově efektivní forma propagace, kterou lze zacílit na konkrétní publikum. Na základě kvalitní analýzy nastavujeme PPC reklamy. Provádíme A/B testování, reklamy neustále analyzujeme a pravidelně reportujeme na online/osobních schůzkách.

Kurzy

Momentálně pro vás připravujeme obsáhlý kurz na tvorbu Reels, ve kterém se naučíte, jak natáčet na iPhone a následně videa stříhat a editovat. Sami se neustále vzděláváme a učíme novým trendům. Našim cílem je nabyté znalostí předávat dál.

Efektivní řešení pro vás na míru

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Seznámíme se s vaším podnikáním a vašimi cíli a dle toho připravíme marketingovou strategii.

Pravidelné reporty

S klienty pořádáme min. 1x měsíčně schůzku, kde zanalyzujeme předchozí měsíc a připravíme plán na měsíc následující. Online svět je rychlý a to co fungovalo včera, nemusí fungovat dnes. Proto je potřeba vše neustále vyhodnocovat a přizpůsobovat aktuálnímu tržnímu prostředí.

Uspokojujeme potřeby a přání vašich zákazníků

Podstatou marketingu je uspokojování potřeb a přání zákazníků. Jedině tak zákazník bude spokojen s vaším produktem/službou. Definujeme vašeho cílového zákazníka, jeho přání/potřeby a dle toho stanovíme všechny možnosti, jak ho oslovit.

small_c_popup.png

Přečtěte si, jak jsme pomohli úspěšným značkám dosáhnout úspěchu.

Pojďme si popovídat