O nás

Jak to vše začalo?

LUKESOVA MEDIA s.r.o. byla založena v roce 2021. Jednatelka Ing. Michaela Lukešová se však online marketingu věnuje již 5. rokem. Při studiu na vysoké škole se začala věnovat copywritingu, sociálním sítím a PPC reklamám. Zjistila, že online marketing je něco, co ji skutečně baví a za čím vidí opravdové výsledky.

Nyní máme v týmu 5 specialistů, neustále rosteme a společně získáváme našim klientům nové platící zákazníky. 

Milovníci marketingu

Online marketing pro nás není jen práce, je to zároveň naše vášeň. Každý člen v týmu se specializuje na určitý segment, díky tomu můžeme vše dělat pořádně s ohledem na současné trendy. Neustále se vzděláváme a učíme se s novými nástroji, které zefektivňují práci a přináší požadované výsledky.

Individuální přístup

Každý klient je pro nás jedinečný, nejprve se seznámíme s vizí vaší firmy, následně připravíme plán a po vašem odsouhlasení se pustíme do práce. Víme, že online svět je rychlý, a proto neztrácíme čas a jednáme okamžitě.

Pravidelné schůzky

S každým našim klientem pořádáme min. 1x měsíčně online/offline schůzky. Vyhodnocujeme předešlý měsíc a navrhujeme co případně zlepšit. Pro nás je důležité to stejné, co pro vás, abyste s námi rostli a získávali platící zákazníky.

Nejefektivnější řešení

Máme přehled o aktuálních trendech a osvědčených postupech. Doporučíme vám pouze to, co považujeme pro vaše zaměření za nejlepší. Ne pro každého je vhodná PPC reklama či správa sociálních sítí. Definujeme vaší cílovou skupinu a dle toho, kde se nachází, připravíme efektivní marketingovou strategii přímo pro vás.

Flexibilita a rychlost

Jsme mladý tým, rychle reagujeme na změny a s nadšením přijímáme nové výzvy. Online svět je rychlý, trhy se neustále mění, a proto je potřeba se umět přizpůsobit novým trendům a potřebám zákazníků. Rychlá implementace nových trendů je důležitá, protože zlepšuje spokojenost zákazníků a pomáhá získat výhodu nad konkurencí.

Věříme v sílu marketingu

Našim cílem je poskytovat komplexní marketingové služby, díky kterým získáte nové platící zákazníky. Nejlepší je mít vše pod jednou střechou, proto se specializujeme na správu sociálních sítí, videoobsah, copywriting, PPC reklamu a SEO optimalizaci. Každý člen našeho týmu se specializuje na určité odvětví, díky tomu je zajištěna maximální odbornost.

Náš tým

Společně posouváme vaše podnikání

Ing. Michaela Lukešová

Founder & CEO

David Rudolf

Video creator

Mgr. Karolína Svěcená

Copywriter

Viktor Zarycký

Video creator

SEZNAMTE SE S NAŠIMI KLIENTY

Reference

small_c_popup.png

Přečtěte si, jak jsme pomohli úspěšným značkám dosáhnout úspěchu.

Pojďme si popovídat