Copywriting

Upoutejte pozornost kvalitními texty

Texty, které prodávají

Začíná to slovy

Upoutejte pozornost na první dobrou obsahem, který má informační hodnotu a zlepší váš organický dosah. Vytvoříme vám texty, na které zákazníci nikdy nezapomenou a budou se vracet na vaše webové stránky/sociální sítě. Buďte více vidět a oslovte nové zákazníky.

Vytváříme texty na webové stránky, e-shopy a sociální sítě. Píšeme také do online a tištěných magazínů a poskytujeme korektury.

Tonalita značky

Tone of voice neboli tonalita značky vyjadřuje, jakým způsobem značka komunikuje. Styl komunikace zůstane vždy zachován, je totiž velmi důležité udržovat konzistentní tonalitu značky napříč všemi komunikačními kanály. Komunikujete spíše formálně anebo neformálně, je váš styl komunikace veselý, edukativní či inspirující? Hlas vaší značky zůstane zachován.

Jak zadat práci copywriterovi?

Napište nám, o jaké texty máte zájem. Potřebujete článek na blog, otextovat webové stránky, produktové popisky anebo připravit prezentaci? Co má být cílem daného textu? Přimět zákazníka ke koupi daného produktu/služby, přihlásit se k newsletteru anebo vás navštívit na prodejně? Specifikujte nám vašeho cílového zákazníka, určete rozsah textu a termín pro odevzdání.

SEO COPYWRITING

Pomocí správně zvolených klíčových slov přivedeme na vaše webové stránky přirozenou organickou návštěvnost. SEO specialista navrhne klíčová slova a zajistí kvalitní link building. Našim cílem je, abyste ve vyhledávačích zaujímali ty nejvyšší pozice. S námi budete vidět a hlavně prodávat.

Co pro vás můžeme ještě udělat?​

Správa sociálních sítí

Prezentujte svou značku tam, kde jsou vaši zákazníci. Sociální sítě jsou perfektní platformou na oslovení nových zákazníků, budování povědomí o značce, zvýšení zapojení, získávání okamžité zpětné vazby a propagaci vašich produktů/služeb. Vytváříme atraktivní obsah, který sledující baví, upoutá jejich pozornost a přináší nové zákazníky.

Natáčení videí

Videa a fotografie jsou klíčové v nákupním procesu, vyvolávají emoce a zvyšují vaši důvěryhodnost. Získejte konkurenční výhodu vizuálně přitažlivým obsahem. Natáčíme a fotíme na Lumix GH5, Lumix GH5s a rovněž také na drony fpv a dji. Záběry z ptačí perspektivy přitahují pozornost a pomohou vám vyniknout nad konkurencí.

SEO optimalizace

Pomocí správně zvolených klíčových slov přivedeme na vaše webové stránky přirozenou organickou návštěvnost. Po důkladné SEO analýze navrhneme klíčová slova a zajistíme kvalitní linkbuilding. Našim cílem je, abyste ve vyhledávačích zaujímali ty nejvyšší pozice. Zajišťujeme kompletní SEO optimalizaci - on-page i off-page.

small_c_popup.png

Přečtěte si, jak jsme pomohli úspěšným značkám dosáhnout úspěchu.

Pojďme si popovídat